ukryj

NEWS

2021-01-03

PRZERWA STYCZNIOWA

Drodzy,

w dniach 4 - 8 stycznia jesteśmy zamknięci.
Widzimy się ponownie po feriach,we wtorek, 19 stycznia.

więcej>>

2020-08-08

PREWENCJE NA CZAS PANDEMII

Drodzy,
dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo, zatem prosimy, pamiętajcie że:
➡️ do Zakładki zapraszamy w maseczce. Możecie ją zdjąć dopiero przy stoliku po uprzedniej dezynfekcji rąk (jeżeli zapomnicie maseczki, otrzymacie ją od nas przy wejściu)
➡️ używamy jednorazowych kart menu
➡️ zachowujemy 2metrowe odległości między sąsiadującymi stolikami. Pozostałe stoliki są wyłączone z obsługi
➡️ stoliki gotowe do zaproszenia Was są zdezynfekowane
➡️ mamy bardzo przestronny ogródek, również z zachowanymi odległościami
Jeżeli macie jakiekolwiek, dodatkowe pytania, piszcie do nas śmiało. Działamy z prewencjami, abyście Wy i nasza załoga byli bezpieczni.

więcej>>

2020-07-03

MICHELIN 2020

"You are in the MICHELIN Guide 2020" - właśnie otrzymaliśmy maila z newsem dnia. Niezmiennie od 2014 roku jesteśmy częścią Przewodnika Michelin. Dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzacie nas już od ponad 7 lat.  Dziękujemy naszemu Zespołowi za współudział w przedsięwzięciu, jakim jest ZaKładka.
I zapraszamy Was dzisiaj na premierę naszego nowego, lipcowego menu.
Do zobaczenia na Józefińskiej 2.

więcej>>

2020-06-26

WINE SPECTATOR 2020

Poodmrożeniowe wyróżnienia cieszą jeszcze bardziej. "Congratulations for earning Wine Spectator's 2020 Award of Excellence for ZaKladka Bistro de Cracovie" - to fragment maila sprzed kilku dni, który otrzymaliśmy od Wine Spectator.
Award of Excellence to wyróżnienie dla selekcji wysokiej jakości producentów, tematycznie dopasowana do menu zarówno w kontekście harmonii, stylu, jak i ceny. W ZaKładce od prawie 4 lat selekcjonujemy wina wyłącznie ze Starego Kontynentu, z uwagi właśnie na idealny pairing z naszą kuchnią. 2 lata temu przystąpiliśmy z naszym sommelierem, Rafałem Błażusiakiem, do konkursu Wine Spectatora, w którym już drugi rok możemy cieszyć się nagrodą za kartę z najlepszym asortymentem. 

więcej>>

2020-05-01

SKLEP ONLINE

Pomimo przyczyn, które zdominowały nasze życie, wychodząc na przeciw Waszym prośbom i potrzebom, naszym chęciom nieustannego działania oraz aby utrzymać więzi ZaKładki z przyjaciółmi naszych smaków, które przez lata towarzyszyły wszystkim w krakowskim Podgórzu, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu projektu ZaKładka w Twoim Domu. Projekt sprzedaży posiłków oraz voucherów (tych z realizacją w przyszłości). Zachowując charakter i smak naszej kuchni oraz dodając coś jeszcze.

Zapraszamy do naszego sklepu online:
https://sklep.zakladkabistro.pl/

więcej>>

2018-10-31

NOWE LOGO

Wdrażamy w życie nowe logo, a wraz z nim odświeżoną nazwę naszego bistro - ZaKładka bistro de Cracovie, która ma podkreślić nie tylko fraqncuskie, ale i krakowskie korzenie.

więcej>>

2018-03-26

Main Cities of Europe 2018

Od 2014 roku nieprzerwanie w przewodniku Michelin.
Dziękujemy Wam, naszym Gościom za zaufanie i naszej Załodze za wkład i zaangażowanie

więcej>>

2018-01-05

MENU WEGETARIAŃSKIE

Nasze regularne menu poszerzyliśmy o wersję wegetariańską. Do zobaczenia w ZaKładce !

więcej>>

2017-03-07

Main Cities of Europe 2017

Dzisiaj w Paryżu odbyła się premiera przewodnika „Main Cities of Europe 2017”. ZaKładka została wyróżniona w tym najbardziej prestiżowym rankingu europejskich restauracji.
Dziękujemy wszystkim!

więcej>>

2016-12-12

Gault&Millau Polska 2017

ZaKładka na kartach Gault&Millau Polska.
"Tak jak chodzi się na wystawy konkretnych malarzy, a nie do tej czy innej galerii, tak idziemy do konkretnego szefa kuchni, a nie do restauracji"

Justyna Adamczyk
                                                                                          Redaktor Naczelna G&M Polska

więcej>>

2016-09-21

Szanowni Goście, Przyjaciele,

Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że z początkiem października, po krótkiej przerwie, ponownie staję za sterami ZaKładki, tym razem jako jedyny jej właściciel.

Wpisana w tą niezwykłą dzielnicę, jaką jest Podgórze, będzie ewoluować z czasem, spełniając zarówno moje wyobrażenia o tym miejscu, jak i Wasze pragnienia.
Będziemy z Zespołem proponować ofertę awangardową, w pełni zakorzenioną w swoim czasie i miejscu tak, aby każda chwila dnia oraz Wasza energia i radość były również częścią Zakładki.

W ZaKładce pragnę nadal realizować projekt, dający wyraz mojej fascynacji francuskim stylem, nawiązującym do wspólnych z polską kuchnią akcentów.

Rafał Targosz

więcej>>

2014-07-27

Targosz o swojej kuchni i Perlage

więcej>>