ukryj

KALENDARIUM

DOM Bliskowice w ZaKładce - Naturalnie
piątek, 25 października | godz. 19:30


Zapraszamy na kolację połączoną z komentowaną degustacją naturalnych win z winnicy DOM Bliskowice . Wina naszych Gości specjalnych cieszą się uznaniem prawdziwych koneserów i są doceniane przez wybitnych ekspertów winiarskiego środowiska.

Jako pierwszy i jedyny polski producent spełnia kryteria organizatorów i bierze udział w światowym festiwalu win naturalnych RAW WINE. Ich wina obecne są w ofercie najlepszych miejsc zakupowych w Polsce oraz m.in. Berlina, Londynu, Kopenhagi i Sztokholmu.

Link do wydarzenia na FB TUTAJ

***

 

BODEGAS MENADE  w ZaKładce - Naturalnie
piątek, 15 listopada | godz. 19:30


Zapraszamy na kolejną z cyklu kolacji z degustacją naturalnych win. Tym razem przybliżymy Wam naturalne wina z hiszpańskiej winnicy Bodegas Menade, która mieści się w pobliżu brzegów rzeki Duero w Rueda.
Wina Menade odbiegają od ogólnego tonu Rueda i są o krok dalej niż „ekologiczne”. Marco (uprawa winorośli), Richard (winiarstwo) i Alejandra (marketing i komunikacja) to trzy filary ekologicznej winiarni skoncentrowanej na wytwarzaniu ekologicznego Verdejo. „Nie uratujemy świata, ale się nim zajmiemy”, mówi Richard.

Link do wydarzenia na FB TUTAJ

 

***

Winnice KOJDER w ZaKładce - Naturalnie
piątek, 29 listopada | godz. 19:30


Winnice Kojder jako pierwsza polska winnica przyjęta została do ekologicznej organizacji Ecovin. Uzyskany certyfikat zaświadcza, że zarówno uprawa jak i ochrona roślin pozbawione są środków chemicznych, sztucznych nawozów czy herbicydów, a w winiarni stosowana jest minimalna, niezbędna ilość siarczynów.
Rodzinie Kojder zależy, aby nie ingerować w naturę i zachować z niej jak najwięcej. Ich motto to: „EKOLOGIA PRZEDE WSZYSTKIM !”.

Link do wydarzenia na FB TUTAJ