ukryj

NEWS

2017-06-08

LATO W ZAKŁADCE - nowe menu

Na najnowsze, odświeżone menu wiosenne autorstwa Rafała Targosza zapraszamy od piątku, 9 czerwca.

więcej>>

2017-03-07

Main Cities of Europe 2017

Dzisiaj w Paryżu odbyła się premiera przewodnika „Main Cities of Europe 2017”. ZaKładka została wyróżniona w tym najbardziej prestiżowym rankingu europejskich restauracji.
Dziękujemy wszystkim!

więcej>>

2016-12-12

Gault&Millau Polska 2017

ZaKładka na kartach Gault&Millau Polska.
"Tak jak chodzi się na wystawy konkretnych malarzy, a nie do tej czy innej galerii, tak idziemy do konkretnego szefa kuchni, a nie do restauracji"

Justyna Adamczyk
                                                                                          Redaktor Naczelna G&M Polska

więcej>>

2016-09-21

Szanowni Goście, Przyjaciele,

Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że z początkiem października, po krótkiej przerwie, ponownie staję za sterami ZaKładki, tym razem jako jedyny jej właściciel.

Wpisana w tą niezwykłą dzielnicę, jaką jest Podgórze, będzie ewoluować z czasem, spełniając zarówno moje wyobrażenia o tym miejscu, jak i Wasze pragnienia.
Będziemy z Zespołem proponować ofertę awangardową, w pełni zakorzenioną w swoim czasie i miejscu tak, aby każda chwila dnia oraz Wasza energia i radość były również częścią Zakładki.

W ZaKładce pragnę nadal realizować projekt, dający wyraz mojej fascynacji francuskim stylem, nawiązującym do wspólnych z polską kuchnią akcentów.

Rafał Targosz

więcej>>

2015-05-30

Certificate of Excellence

"Restauracja potwierdza to co napisano w przewodnikach: Michelin'a i Gault&Millau. Jedzenie pierwsza klasa. (...) Obsługa rewelacja (...) Pozdrawiam całą załogę".
"Jedno z najbardziej smacznych miejsc w Krakowie. Szef kuchni potrafi zrobić coś z niczego - i smakuje wyśmienicie i wygląda smakowicie!!! Miła wyluzowana obsługa chętna do pomocy i dobrania idealnie pasującego do talerza wina. Jak najbardziej wielki plus za skupienie się na jedzeniu, a nie na sprawianiu dobrego wrażenia wyglądem".
- m. in. dzięki takim opiniom zdobyliśmy Certyfikat Jakości roku 2015.

Dziękujemy !

więcej>>

2014-07-27

Targosz o swojej kuchni i Perlage

więcej>>